Den absolventů lékařské fakulty

8. června 2023 se v Univerzitním kampusu v Brně Bohunicích sejdou absolventi a absolventky lékařské fakulty napříč generacemi. Připraven je i speciální program pro jubilejní ročník 1973.

18. 5. 2023

Bez popisku

Těšit se můžete na prohlídky jednotlivých pracovišť, včetně Anatomického ústavu a Simulačního centra, odbornou přednášku, panelovou diskuzi, neformální společenské odpoledne s živou hudbou a další doprovodný program. Pro absolventy z ročníku 1973 fakulta chystá slavnostní ceremonii s předáním pamětních listů.

"Za více než sto let její historie prošly Lékařskou fakultou Masarykovy univerzity desítky tisíc medicínských profesionálů. Vážíme si každého z nich, protože si dobře uvědomujeme, že minulost není jen vzpomínka. Minulost nás učí cenné lekce a udává směr vstříc budoucnosti, jehož následováním můžeme inspirovat a vychovávat další zástupce #GENERACEMEDMUNI, které budou dál pozitivně ovlivňovat svět kolem nás."

Více o programu na webu LF.

Přehled všech článků