Exkurze do Simulačního centra MUNI

V souladu se schváleným plánem činnosti vám nabízíme prohlídku mimořádné univerzitní infrastruktury. Navštívíme Simulační centrum Masarykovy univerzity, největší centrum zaměřené na medicínské simulace v celé střední Evropě a jedno z nejmodernějších v Evropě vůbec. Podíváme se, jaké výukové možnosti dnes mají budoucí lékaři i studenti nelékařských oborů. Provedou nás ti, kteří centrum vybudovali.

Exkurze do SIMU se koná v pondělí 28. března 2022 v 16 hodin, sraz je v 15.55 na autobusové zastávce KAMENICE (bus 61 a 69) směr centrum, odkud je to jen pár metrů.

Prosíme o vyplnění návratky nejlépe obratem, abychom věděli, zda můžeme nabídnout účast i posluchačům U3V nebo kolegům ze studentských spolků.

Načítám mapu…

Sdílení události