Exkurze do studia České televize v Brně

Sejdeme se 10 minut před stanoveným časem v recepci studia na Trnkově ulici č. 117 v Líšni. Od zastávky tramvaje č. 8 - Novolíšeňská nebo autobusu č. 58 - Zetor silnice je to cca 5 minut pěšky.

Prostorami nás provedou pracovníci ČT a budeme moci navštívit natáčecí studia a jejich zázemí, technická pracoviště, střižny, režie i obrazovou hlasatelnu (v případě, že v době exkurze nebude živé vysílání, i newsroom a zpravodajské vysílací studio). Délka akce: cca 60–90 minut

Exkurze se bude opakovat také v termínu 8. 2. 2023 v 9:00, v případě zájmu prosíme o vyplnění návratky: tentokrát dle požadavku ČT i s číslem dokladu totožnosti (občanský průkaz, řidičský průkaz, pas), kterým se budete při příchodu do studia prokazovat. V souladu s pravidly ochrany osobních údajů tato data ihned po uskutečnění akce z naší databáze odstraníme.

Studio ČT  v Brně - zdroj: web České televize

Načítám mapu…