Asistent/asistentka pro Katedru anglického jazyka a literatury (úvazek 0,5)

Pracoviště
Katedra anglického jazyka a literatury Pedagogická fakulta
Termín přihlášek
18. 8. 2024
Nástup
září 2024
Typ úvazku
částečný
Obor činnosti
Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

DĚKANKA PEDAGOGICKÉ FAKULTY Masarykovy univerzity v Brně

vypisuje vsouladu s§ 77 zákona č.111/98 Sb. výběrové řízení na obsazení pracovního místa

ASISTENT/ASISTENTKA

se zaměřením na výuku lingvistických předmětů katedry anglického jazyka a literatury

Pracoviště: Katedra anglického jazyka a literatury

Univerzita/Fakulta: Masarykova univerzita/Pedagogická fakulta

Pracovní poměr:na dobu určitou s možností prodloužení

Výše úvazku: úvazek (0,5), tj. 20 h/týdně

Nástup: září 2024

Uzávěrka přihlášek do: 18. 8. 2024

Katedra anglického jazyka a literatury připravuje učitele anglického jazyka pro výuku na 2. stupni ZŠ a podílí se na přípravě učitelů pro MŠ a pro 1. stupeň ZŠ v návaznosti na vzdělávací oblast Jazyk a jazyková komunikace. Katedra anglického jazyka a literatury připravuje své absolventy na to, aby si osvojili dovednosti potřebné pro výuku v současné škole a stali se inspirujícím modelem pro své žáky.

NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE

Asistent*ka vykonává činnosti spojené s pedagogickou i odbornou stránkou akademické profese:

  • Vyučuje lingvistické předměty nabízené v programu Anglický jazyk se zaměřením na vzdělávání,
  • zapojuje se do projektové činnosti lingvistické sekce KAJL,
  • konzistentním publikováním výzkumných studií v recenzovaných a databázovaných časopisech se podílí na rozvoji výzkumného profilu katedry,
  • spolupracuje s editorským týmem katederního časopisu Discourse and Interaction na přípravě nových čísel,
  • vede, oponuje a konzultuje bakalářské a diplomové práce studujících na KAJL.

NAŠE POŽADAVKY

Kvalifikační podmínky:

  • Absolvent*ka magisterského studia v oblasti anglického jazyka,
  • dlouholetá zkušenost s výukou anglického jazyka v různých prostředích,
  • zkušenost s projektovou činností,
  • zkušenost s editováním odborných textů,
  • didaktická expertíza v oblasti učení anglického jazyka,
  • výborná znalost anglického jazyka (úroveň C2),
  • potenciál pro národní i mezinárodní odborné/výzkumné aktivity doložený seznamem publikační a odborné činnosti.

Požadované znalosti, dovednosti, schopnosti:

  • Uživatelská znalost práce na PC: MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook), bezpečné správy dat, informací a digitálního obsahu, schopnost spolupráce prostřednictvím digitálních technologií (MS Teams, ZOOM atd.),
  • flexibilita a ochota podílet se na rozvoji kvalitní pregraduální přípravy studujících,
  • dobré organizační a komunikační schopnosti, samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, schopnost přicházet s vlastními výzkumnými i pedagogickými projekty a inovacemi ve výuce,
  • zvládání zátěže.

NABÍZÍME VÁM

Zaměstnanecké benefity a služby

  • 8 týdnů dovolené (ročně),
  • dotované stravování vmenzách sbohatým výběrem (příspěvek na stravování), využití občerstvení nebo kavárny Kafinet na pracovišti,
  • pružná pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění,
  • využití volného času: Multisport karta, posilovna vareálu fakulty,
  • fakultní dětské centrum PiDi Muňátka, akce pro zaměstnané osoby a jejich rodiny.

Pracovní prostředí

  • Zaměstnání vprestižní instituci, která získala mezinárodní ocenění HR Excellence in Research Award,
  • skloubení vědy s výukovou činností,
  • skloubení pracovních povinností s rodinným životem,
  • kvalitně vybavené pracovní prostředí (IT technika v učebnách a kancelářích, dostupné kuchyňky, zásobníky na vodu na jednotlivých pracovištích),
  • výhodné umístění fakulty v centru města: Mendelovo náměstí (obchody, restaurace, kavárny), vlakové nádraží i centrum města vzdálené cca 10 minut; MHD zastávka před budovou.

Vzdělání a rozvoj

  • Kariérní rozvoj a růst, možnost přidělení mentora při nástupu, možnost stát se školitelem/kou,
  • vzdělávání, jazykové a jiné kurzy poskytované MU, využití knihoven MUNI,
  • možnost využití zahraničních pobytů a stáží, účast na konferencích.

JAK SE PŘIHLÁSIT?

Přihlaste se přes odkaz elektronické přihlášky do 18. 8. 2024 a zašlete požadované dokumenty:

  • Strukturovaný životopis ve formátu PDF (min. 1 A4),
  • motivační dopis ve formátu PDF (max. 1 A4),
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (bez notářského osvědčení),
  • strukturovaný seznam publikační a odborné činnosti (účast na konferencích, na výzkumu apod.)

Po uplynutí termínu uzávěrky e-přihlášek obdržíte informaci o dalším postupu. V případě nejasností využijte FAQs nebo kontaktujte vedoucí/ho personálního oddělení PdF MU.

VÍCE INFORMACÍ:

Doložení požadovaných dokumentů při odeslání e-přihlášky

V případě nedodání dokumentů při odeslání e-přihlášky, může být uchazeč/ka maximálně jednou vyzván/a k jejich doložení k určitému datu. Pokud materiály nedodá do uplynutí tohoto termínu, nebude vpuštěn/a do dalšího kola výběrového řízení k výběrovému pohovoru.

Proces výběru a výběrová kritéria

1. doložení všech požadovaných dokumentů v e-přihlášce, 2. znalost českého jazyka slovem i písmem, 3. soulad profilu uchazeče/ky s požadavky na danou pozici.

Nediskriminační prohlášení

Na Pedagogické fakultě MU prosazujeme rovný přístup, šanci získat zaměstnání má každý/á uchazeč/ka bez ohledu na věk, pohlaví, sociální či jiné znevýhodnění. Výběrová řízení probíhají v souladu s Řádem výběrového řízení MU.

Informace o fakultě

Pedagogická fakulta, držitel prestižního mezinárodního ocenění HR Excellence in Research Award, je fakulta s relevantním výzkumným zaměřením založeným na interdisciplinaritě propojující výuku, vědecké bádání a společenskou angažovanost akademické sféry. Rozvíjí personální strategii, podporuje kariérní růst, slaďování pracovního a osobního života zaměstnaných osob a poskytuje pestrou škálu benefitů.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info