IT technik/technička

Pracoviště
Ústav výpočetní techniky
Termín přihlášek
24. 8. 2024
Nástup
dle dohody
Typ úvazku
plný
Obor činnosti
IS/IT: Správa systémů a HW
Elektronická přihláška

Ředitel ICS vyhlašuje výběrové řízení na pozici IT technik/technička.

Na ICS MUNI (Institut of Computer Science) zajišťujeme primárně provoz a rozvoj IT infrastruktury Masarykovy univerzity. Naše služby nabízíme více než 6500 zaměstnancům a více než 31 000 studentům. Poskytovanou kvalitou se řadíme mezi špičku IT center na univerzitách v Evropě.

Naši uživatelé jsou studenti a zaměstnanci univerzity, kteří každý den mají nejrůznější potřeby v oblasti zajištění hardware, funkčního síťového připojení nebo potřebují identifikovat rozsah jejich IT problémů. Do týmu IT techniků hledáme komunikativní posilu, která bude schopna poskytovat odbornou technickou pomoc našim uživatelům.

Náplň práce bude zejména:

  • Zajišťování technické podpory pro naše uživatele (zaměstnance a studenty).
  • Diagnostika a řešení hardwarových a softwarových problémů.
  • Instalace a konfigurace počítačových systémů a sítí nejen pro nové, ale i stávající uživatele.
  • Pravidelná údržba a aktualizace systémů a softwaru.
  • Návrh inovativních IT řešení.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu na IT projektech.

Profil vhodného kandidáta/kandidátky:

  • SŠ, ideálně v oboru IT nebo příbuzném.
  • Min. 2 roky praxe na obdobné pozici.
  • Znalost operačních systémů Windows, Linux, Mac OS.
  • Zkušenost s Active Directory.
  • Schopnost rychle se učit nové technologie a nástroje.
  • Výborné komunikační schopnosti a orientace na zákazníka.
  • Samostatnost, spolehlivost a schopnost spolupracovat v týmu.

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu na projektech, které mají potenciál měnit nejen univerzitní prostředí.
  • Práci na plný úvazek, mzdu dle zkušeností.
  • 6 týdnů dovolené.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost občasné práce z domu.
  • Další benefity dle standardů MUNI: stravenkový paušál (55 Kč/den), MultiSport karta, příspěvek na penzijní připojištění 2 %, hrazená očkování, psychologické poradenství, jazykové a profesní vzdělávání, pohybové kurzy a univerzitní školka.

Zaujala Vás možnost pracovat na univerzitě, kde pomáháme měnit svět k lepšímu? Tak nám pošlete svůj životopis pomocí e-přihlášky a staňte se součástí ICS MUNI!

Informace o průběhu výběrového řízení:

Prosazujeme rovný přístup. Šanci získat zaměstnání má každý/každá uchazeč/uchazečka bez ohledu na věk, pohlaví, sociální či jiné znevýhodnění. I díky těmto principům je ICS MUNI držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info