Kurz genetiky a molekulární biologie pro učitele SŠ

Účastnický poplatek 1500 Kč nezahrnuje ubytování.
Registraci a uhrazení poplatku je potřeba udělat pro každou osobu zvlášť. Uhrazení poplatku prosíme z důvodu administrace co nejdříve od registrace, tedy ideálně dříve než je datum splatnosti, které představuje nejzazší termín.

Ubytování přímo nezajišťujeme, pouze zprostředkováváme ubytování na VŠ kolejích a to do vyčerpání kapacity rezervovaných lůžek. Podrobnější informace naleznete na webu kurzu. V případě zájmu o takto rezervované lůžko, zašlete prosím závazné sdělení na e-mail: kursgen@sci.muni.cz nejpozději do 28. 8. 2024.

Termíny kurzu

Období výuky 10. – 11. 9. 2024
Počet účastníků
až 100

1 500 Kč

Účastnický poplatek (nezahrnuje ubytování): 1 500,- Kč

Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 5, Brno
Pořádající organizace: Ústav experimentální biologie, Oddělení genetiky a molekulární biologie, PřF MU

Termín přihlášení
do 8. 9. 2024 (včetně)

Vše o studiu

Co se naučíte

Více informací naleznete zde.

Informace o kurzu

Zajišťuje Přírodovědecká fakulta
Hodinová dotace 16
Délka vzdělávání v týdnech 1