Asistent/asistentka se zaměřením na výuku psychologie v oblasti vzdělávání, sportu a bezpečnosti

Pracoviště
Katedra tělesné výchovy a společenských věd Fakulta sportovních studií
Termín přihlášek
5. 8. 2024
Nástup
1. 9. 2024 nebo dle dohody
Typ úvazku
částečný
Obor činnosti
Tělovýchova a sport  |  Věda a výzkum  |  Vzdělávání a školství
Elektronická přihláška

Děkan Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na akademickou pracovní pozici

asistent/asistentka se zaměřením na výuku psychologie v oblasti vzdělávání, sportu a bezpečnosti

Na Katedru tělesné výchovy a společenských věd hledáme nového kolegu/novou kolegyni, který/která má zájem se podílet na výzkumu a výuce v oblasti vzdělávání, sportu a bezpečnosti v návaznosti na aktuální i budoucí trendy.

Fakulta sportovních studií MU je jednou z menších, progresivně se rozvíjejících fakult. Jejím posláním je přispívat k pohybově aktivnímu a zdravému životu všech věkových i výkonnostních skupin populace a k rozvoji poznání v oblasti sportu a pohybových aktivit. Fakulta sídlí v moderním univerzitním kampusu v Brně-Bohunicích.

Náplň práce:

  • výuka předmětů se zaměřením na psychologii, psychologii sportu a psychologii v oblasti bezpečnosti (např. Psychologie pro učitele, Vývojová psychologie, Teambuilding, Psychologie zdraví a patopsychologie, Psychologie pro bezpečnostní složky aj.),
  • výzkumná, projektová a publikační činnost,
  • vedení a oponování diplomových a bakalářských prací,
  • třetí role univerzity v popularizaci vědy a výzkumu.

Naše představa o vhodném kandidátovi/kandidátce:

  • magisterské vzdělání v oboru psychologie,
  • výborná znalost českého jazyka, aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem),
  • výborné komunikační dovednosti,
  • aktivní přístup, iniciativa a ochota dalšího vzdělávání.

Oceníme:

  • praxi s výukou na VŠ,
  • předchozí projektové a publikační aktivity,
  • zkušenost s krizovou intervencí,
  • zkušenost s výukou v oblasti bezpečnosti.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr na úvazek 0,5 FTE (20 hodin/týden),
  • stabilitu a prestiž Masarykovy univerzity,
  • zaměstnanecké benefity (8 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na stravování, Multisport karta, příspěvek na očkování, zvýhodněné tarify u mobilního operátora, možnost využívání knihoven univerzity, sportovní vyžití, možnost využití dětské skupiny Elánek, psychologické poradenství aj.)
  • další vzdělávání a rozvoj (odborná školení, jazykové kurzy, Erasmus+),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • přátelský kolektiv,
  • místo výkonu práce Brno,
  • nástup ihned, případně dle dohody.

Vaši přihlášku zašlete nejpozději do 5. 8. 2024 formou e-přihlášky (odkaz: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista) a připojte prosím veškeré požadované dokumenty. Po úspěšném odeslání Vaší přihlášky obdržíte na Vaši e-mailovou adresu automatické potvrzení o přijetí přihlášky.

Jako součásti Vaší přihlášky jsou vyžadovány následující dokumenty:

  • strukturovaný životopis vč. přehledu vědecké a publikační činnosti,
  • motivační dopis,
  • fotokopie dokladů o kvalifikaci,
  • kontakty na dvě osoby pro získání referencí (jméno, pozice, telefonní číslo).

Doplňující informace naleznete na stránkách Masarykovy univerzity či Fakulty sportovních studií. V případě dotazů se prosím obracejte na e-mail ivana.klaskova@fsps.muni.cz.

V odůvodněných případech může vyhlašovatel výběrové řízení prodloužit, přerušit nebo zrušit. Univerzitní pravidla pro výběrová řízení jsou k dispozici na úřední desce MU.

Pošleme vám odkaz na elektronickou přihlášku

Načítám...

Poradíme vám s životopisem a přípravou na pohovor

Tipy pro výběrové řízení

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info