HR and Public Policy academy

Fakulta sociálních studií

Katedra sociální politiky a sociální práce

O nás

Jsme skupina studentů programu Veřejná a sociální politika a lidské zdroje, která se rozhodla nastartovat studentský život na našem programu. Máme již zkušenost se zapojením a spoluprací s Katedrou sociální politiky a sociální práce v pořádání různorodých akcí.

Co je naším posláním?

Cílem našeho klubu je vytvořit fungující komunitu na oboru VSPLZ, který by v prvé řadě měl jeho studující propojovat, vzdělávat a rozvíjet v oblasti lidských zdrojů a veřejné politiky.

Co děláme

Našimi hlavními činnostmi je organizace vzdělávacích a seberozvojových workshopů navazujících na zaměření studia a také pořádání neformálních akcí na podporu studentské komunity.

Název

HR and Public Policy academy