[Junior] AI Analytik/analytička (DPP/DPČ)

Offered only in Czech

Department
Strategy and Innovations Institute of Computer Science
Deadline
15 Aug 2024
Start date
ihned
Job type
agreement
Job field
IS/IT: Consultations, analyzes
e-Application

Ředitel ICS vyhlašuje výběrové řízení na pozici [Junior] AI Analytik/analytička (DPP/DPČ).

ICS MUNI (Institut of Computer Science) zajišťuje primárně provoz a rozvoj IT infrastruktury Masarykovy univerzity. Naše služby nabízíme více než 6500 zaměstnancům a více než 31 000 studentům. Poskytovanou kvalitou se řadíme mezi špičku IT servisních center na univerzitách v Evropě.

Hledáme kolegu/kolegyni, který/která nám vypomůže s analýzou a úpravou interních dokumentů pro AI.

Popis pozice

Hledáme šikovného a nadšeného/nadšenou studenta/studentku, který/která nám pomůže s implementací umělé inteligence na univerzitě. Naše univerzita se snaží využít moderní technologie, aby zlepšila své interní procesy a pomohla zefektivnit práci lidí. Aby umělá inteligence mohla správně rozumět našim potřebám, potřebujeme zanalyzovat a upravit naše interní dokumenty tak, aby byly co nejvíce srozumitelné nejen pro lidi a legislativu, ale i pro AI technologie.

Co bude tvoje náplň práce

  • Analýza a úprava dokumentů: Budeš analyzovat stávající interní dokumenty a směrnice univerzity, identifikovat klíčové informace a navrhovat jejich úpravy pro snadné pochopení umělou inteligencí.

  • Příprava dokumentů pro AI: Připravíš dokumenty tak, aby byly kompatibilní s moderními AI technologiemi, jako je OpenAI, Azure IT Studio, Machine Learning a další.

  • Spolupráce s týmem: Budeš úzce spolupracovat s naším IT týmem a odborníky, aby jsi získal/získala praktické zkušenosti a přispěl k budování znalostní báze AI.

  • Testování a implementace: Vyzkoušíš si práci s moderními technologiemi a budeš se podílet na testování a implementaci AI systémů.

Požadujeme:

  • Zájem o moderní technologie a umělou inteligenci.

  • Schopnost pracovat s textovými dokumenty a upravovat je.

  • Analytické myšlení a schopnost identifikovat klíčové informace.

  • Spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail.

Nabízíme:

  • Spolupráci na DPP/DPČ v rozsahu 10-20hod/týden, s odměnou 200 Kč / hod,

  • Tvůrčí a různorodou práci v univerzitním prostředí s možností získání praxe a dalšího odborného růstu.

  • Možnost vedení bakalářských či diplomových prací.

  • Práci s nejnovějšími technologiemi.

  • Zázemí a zkušenosti celého ÚVT MU a univerzitní IT komunity, příjemný a odborně fundovaný pracovní kolektiv Divize informačních systémů.

  • Pružnou pracovní dobu, kterou lze dobře kombinovat nejen s VŠ studiem a po zaučení i možnost home-office.

  • Preferujeme zájem o dlouhodobější práci.

Zaujala Vás možnost pracovat na univerzitě, kde pomáháme měnit svět k lepšímu? Tak nám pošlete svůj životopis pomocí e-přihlášky a staňte se součástí ICS MUNI!

Zaslanými přihláškami se budeme zabývat v průběhu nebo po skončení lhůty pro přihlašování. Můžete tedy očekávat, že po vyhodnocení přihlášek se Vám ozveme se zpětnou vazbou nebo pozvánkou na pohovor v našich kancelářích na adrese Šumavská 33, Brno.

Informace o průběhu výběrového řízení:

Prosazujeme rovný přístup. Šanci získat zaměstnání má každý/každá uchazeč/uchazečka bez ohledu na věk, pohlaví, sociální či jiné znevýhodnění. I díky těmto principům je ICS MUNI držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise.

We will send you a link to the e-application

Loading...

How to write a CV and prepare for an interview

Job interview tips

You are running an old browser version. We recommend updating your browser to its latest version.

More info