Ekonom/ekonomka

Offered only in Czech

Department
Finance Department Central European Institute of Technology
Deadline
22 Aug 2024
Start date
ihned/dohodou
Job type
full-time
Job field
Administration  |  Economics and finance
e-Application

Středoevropský technologický institut Masarykovy univerzity (CEITEC MU)

Brno, Česká republika | www.ceitec.cz

Jsme vlajkovou lodí základního výzkumu v České republice a jsme součástí Masarykovy univerzity. Naše moderní laboratoře poskytují přístup k nejnovějším technologiím a podporují více než 500 vědců a vědkyň z více než 35 zemí, kteří společně posouvají hranice poznání v oblastech strukturní biologie, molekulární medicíny, genomiky a proteomiky rostlin a neurověd.

CEITEC MU je hrdým držitelem ocenění HR Excellence in Research Award, které uděluje Evropská komise a zároveň je první výzkumnou institucí v České republice, která získala jedno z předních míst v soutěži Firma roku: Rovné příležitosti 2020.

Zde se můžete podívat, jak probíhá adaptace na CEITEC MU.

O pozici:

Aktuálně z důvodu posílení týmu ekonomického oddělení hledáme kolegu/kolegyni, kterého/kterou baví práce s čísly a také ráda zařizuje činnosti organizačního charakteru. Ekonom/ekonomka má na starost přidělená vědecká pracoviště, kterým zajišťuje správu provozních nákladů v souladu s pravidly poskytovatelů dotačních zdrojů a s pravidly čerpání veřejných prostředků a také poskytuje podporu dalším organizačním potřebám svěřeného výzkumného pracoviště. Ekonomické oddělení je tvořeno týmem účetních, ekonomek a finančních manažerek a manažerů, společnými silami zajišťuje širokou ekonomickou agendu celé instituce.

Je pro Vás tato výzva atraktivní?

Motivuje Vás autonomní práce a fungování v mezinárodním prostředí?

Je pro Vás důležitým benefitem dobrý kolektiv?

Rádi Vás v našem týmu přivítáme.

Co bude Vaše náplň práce?

  • sledování a kontrola čerpání rozpočtu přidělených projektů vč. přípravy podkladů pro finanční část monitorovacích zpráv
  • organizační a administrativní činnosti spojené s chodem pracoviště
  • příprava podkladů pro ekonomické a personální oddělení
  • administrace přijatých faktur, cestovních příkazů, majetku pracoviště
  • zavádění objednávek do systému
  • archivace dokumentů
  • účast na auditech a kontrolách projektu

Máte (potřebné kompetence):

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • schopnost týmové práce
  • práce na PC (pokročilá znalost Word, Excel)
  • zkušenost s tvorbou rozpočtů a vedení účetnictví výhodou, ale ne podmínkou
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • organizační a komunikační schopnosti, flexibilita
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • nabízíme práci na plný úvazek
  • práci pro prestižní vědecký institut v mezinárodním pracovním prostředí
  • kombinaci stability Masarykovy univerzity a zároveň zajímavé prostředí uplatňující firemní principy
  • skvělý pracovní kolektiv
  • vstřícný přístup ke slaďování pracovního a osobního života
  • prostor pro osobní i profesní růst
  • možnost účastnit se vzdělávacích akcí a workshopů
  • možnost účastnit se programu Erasmus+
  • zaměstnanecké výhody jako je 6 týdnů dovolené, home office, příspěvek na penzijní pojištění, školkovné, stravenkový paušál, možnost stravování v Menze MU, možnost zvýhodněných cvičebních lekcí pro zaměstnance na Fakultě sportovních studií, která s CEITEC MU sousedí, Multisport karta, možnost zvýhodněných tarifů u mobilního operátora, možnost využití univerzitního psychologa.

  • možný nástup: ihned/dohodou

Přihlášky zahrnující životopis a krátký motivační dopis, zašlete vyplněním e-přihlášky, jejíž odkaz naleznete pod i nad textem.

V případně problémů s vyplněním či odesláním přihlášky se prosím ozvěte kontaktní osobě Anetě Štefanové na e-mail: aneta.stefanova@ceitec.muni.cz

Členové výběrové komise jsou: zástupkyně ředitele pro administrativu, vedoucí oddělení, případně teamleader oddělení, zástupce personálního oddělení.

Více informací o náboru naleznete v CEITEC MU Recruitment Policy.

Více informací o kariérním systému naleznete v CEITEC MU Kariérní systém.

Více informací o tom, jak u nás funguje onboarding, naleznete v krátkém videu.

We will send you a link to the e-application

Loading...

How to write a CV and prepare for an interview

Job interview tips

You are running an old browser version. We recommend updating your browser to its latest version.

More info