Kurzy profesního rozvoje

Informatika, programování a výpočetní technika

Počet kurzů: 9

Kulturní a kreativní odvětví: Otevřená dílna v knihovně jako místo podpory kreativity, digitálních kompetencí a komunity

Cílem kurzu je transfer aktuálního poznání a zkušeností do praxe prostřednictvím diskuzí, sdílení, interpretace výzkumů, projektů a aplikačních aktivit. Absolventi dostanou základní teoretické a metodologické základy, které jím umožní aplikovat získané poznatky v jejich práci.

7. 10. 2024 – 31. 1. 2025
do 6. 9. 2024
1 500 Kč
Filozofická fakulta

Kyberpříběhy: digitální dovednosti a vize

Fascinuje vás pestrost toho, co se učí na KISKu? A chtěli byste si to zažít na vlastní kůži? Díky tomuto kurzu máte jedinečnou příležitost učit se od KISKařů a KISKařek, kteří jsou našimi studenty i absolventy.

Během 11 týdnů budete mít možnost poslechnout si 11 příběhů, témat a řečníků. Od každého z nich se navíc naučíte jednu praktickou dovednost, kterou může využít v praxi. Pojďte s námi společně...

8. 10. – 17. 12. 2024
do 6. 9. 2024
Zdarma

Studium jednotlivých předmětů

Vyberte si z široké nabídky konkrétních předmětů vyučovaných na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v rámci akreditovaných studijních programů přesně to, co vás zajímá. Účastníci této formy celoživotního vzdělávání si mohou vybírat předměty z nabídky akreditovaných studijních programů Filozofické fakulty MU, zejména z kapacitně neomezených přednášek.

podzim 2024
1 semestr výuky