Jaké jsou výhody digitálního průkazu ISIC?

K pohodlnému prokazování a využívání slev poslouží digitální průkaz v aplikaci Alive App. Je akceptován u poskytovatelů slev i v dopravě, včetně uplatnění státem dotované slevy pro studenty.

Aplikace Alive App přináší:

• Přehled slev – snadno vyhledejte slevy dle kategorie nebo na mapě a uložte si ty nejoblíbenější.
  • Exkluzivní nabídky – zúčastněte se soutěží a získejte limitované nabídky dostupné jen pro držitele ISIC.
  • Přehled pojištění – mějte přehled o svých aktivních pojištěních a jejich platnosti.
  • Upozornění na expiraci – aplikace vás včas upozorní na blížící se konec platnosti vašeho průkazu.
  • Číslo průkazu vždy po ruce – snadno a přehledně zobrazte číslo svého průkazu pro rychlé předložení.

K využívání aplikace je potřeba:

• mít vydaný a platný průkaz ISIC,
  • stáhnout aplikaci Alive App (zdarma v App Store a Google Play),
  • aktivovat profil v aplikaci.

Informace, jak aplikaci zprovoznit a využívat, obdržíte také e-mailem po vydání průkazu ISIC.

Digitální průkaz nelze používat v rámci školy (není kompatibilní se školním čipovým systémem), takže v prostorách školy je nutné nadále využívat průkaz plastový. Výjimkou jsou výpůjčky v univerzitních knihovnách, které lze realizovat i pomocí elektronické karty ISIC.

Nevíte? Tápete?
Jsme jedno ucho